۳۰ / آبان / ۱۳۹۸
پایگاه خبری "جیرفت من" شهری با تمدن 7 هزار ساله
آخرین اخبار

مطالب مرتبط

7 Comments

 1. 1

  رهگذر

  ادم زیرگذرای شهرای دیگه رو میبینه این دخمه ای که شماساختی و بش افتخارمیکنی رو میبینه خنده ش میگیره.شهردار کنکارپوس کار!اونزمان همه در یه سطح بودن حالا چه امر واجبی بوده شما خودتو با پسر فرماندار مقایسه کنی؟خدا رحمت کنه عباس امیر مختاریو نون حلال داد به شما شرافتمندانه و با عزت.انقد پابرهنه پابرهنه نکن جهت مظلوم نمایی.

  پاسخ دادن
 2. 3

  عادلی 348

  #پیام_مخاطبان
  سلام .
  روزی که شنیدیم قرار است در جیرفت زیرگذر احداث کنند ، کلی احساس #غرور و باکلاس بودن بهمون دست داد .
  ولی از همون اول مخالفان این طرح با مطرح کردن دلایل خود نسبت به این طرح غیرکارشناسی هشدار دادند . چون عقیده داشتند در انتهای خیابان لرها که مرکز تجمع ایستگاه های مسافربری به مقصدهای گوناگون با جمعیت کثیر مسافران از روستاهای اطراف جیرفت و شهرهای مجاور هست و بجای این زیرگذر باید راه حل بهتری اندیشیده شود .
  تا اینکه شهردار وقت با #سماجت کلنگ احداث را بر زمین زد و عده ای از مغازه داران و کاسبان را معطل و حیران کرد . چندین سال کار گود برداری و اواربرداری و نصب ستون ها و بتون ریزی و … با هزینه ای بالغ بر ۸ میلیارد تومان بسختی گذشت و رسید لحظه شیرین افتتاح .
  وقتی که در سایت و کانال #کنارصندل عکس های افتتاح را دیدیم ، لحظه شماری میکردیم تا برویم با ماشین و این نورسیده شهرمان را تماشا کنیم و ذوق کنیم . یادم نمیره لحظه ای وارد این این کانال شدم دلهره عجیبی در دلم افتاد . توی پیچ اخر زیرگذر که رسیدیم بدلیل نداشتن دید کافی نزدیک بود با ماشین روبرویی برخورد کنم که بخیر گذشت . دفعات بعد با احتیاط از زیر گذر رد میشدم . خلاصه زیرگذر شده بود محل سرعت و سبقت جوانان . تا اینکه هر چند وقت یک خبر از تصادف و کشته شدن یکی از همشهریان را میشنیدیم و کسی هم خیالش نبود . اخرین بار که خبر تصادف را شنیدیم دلمان خیلی سوخت . یکی از بهترین جوانان این شهر ، دوست عزیزمان # شهاب جلالی بهنگام پیاده رد شدن از این زیرگذر توسط ماشینی که از زیر گذر میامده و دید کافی نداشته ، زیرگرفته میشود و جان میسپارد . بعد از این جریان و اعتراضات مردمی در شهر و فضای مجازی مسوولان به فکر راه چاره افتادند و زیرگذر را یکطرفه کردند . ولی این یکطرفه کردن هم مصیبتی است . شبها جوانان با ماشین ها چنان تخت گازو کورس میبندند که انگاری پیست اتومبیل رانی هست . این داستان زیرگذر از هر طرف نگاه کنیم باز یک جای کار میلنگد . کاش مسوولان شهرداری و شورای شهر انروز بجای شتاب زدگی و هیجانی عمل کردن به عواقب این کار نیز میاندیشیدند . راستی اگر خدای نکرده یکی از اطرافیان این مسولان امر در ساخت زیر گذر در این کانال مرگ دچار حادثه شود چطور می توانند خودشان را ببخشند ؟ یا شاید اطرافیان خود را از تردد در این زیر گذر منع میکنند ؟ کاش راه حل عاجل و همیشگی برای این معضل سیاه اندیشیده شود . یا اینکه بی خیال همه چی شوند و بقول قدیمی ها : شوی و نمی چار تا تریلی شن بریزن پرش کنن !!! و خیال همه را راحت کنند / . تا آیندگان نگویند و نخوانند که بی عرضگان این برهه از تاریخ ما بوده ایم که فقط نشستیم و مرگ همشهریان مان را تماشا کردیم . ممنون .
  یا علی مدد . * عادلی ۳۴۸ *

  پاسخ دادن
 3. 4

  یکی از داغداران زیرگذر مرگ

  آقای محتاری با ساخت این زیرگذر “مرگ” ثابت کرد شورای شهر کشکه

  میراث مختاری برای مردم شهر جیرفت زیرگذر “مرگ” است

  پاسخ دادن
 4. 5

  زیرگذر

  مختاری جان
  عاقبت بخیری هم شرطه
  چه کار کردی؟

  پاسخ دادن
  1. 5.1

   صابر

   امان خان هم بی عرضگی شوراوهم غرورخودشوثابت کرد
   عاقبتبخیری حرفی بیش نیس

   پاسخ دادن
 5. 6

  ناشناس

  درود ب شرفت مرد. با اینکه گفته میشه تصادفات صورت گرفته مقصر شما نیستید مقصر رانندگان مست و ناشی هستند ک تا جاده رو باز میبینن تخت گاز میرن. هدفت خدمت ب مردم و آباد کردن شهر بود و آزادسازی ترافیک شهری بود. زنده باد مردان بی ادعا

  پاسخ دادن

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری "جیرفت من" محفوظ است. هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع آزاد است.